Kliknutím do obrázku se otevře v další kartě ZP Cestují - facebooková skupina
Kliknutím do obrázku se otevře v další kartě ZP Cestují - facebooková skupina

Zrakově postižení - cestují!

Zvláštní jízdné ZTP-P

Zvláštní jízdné 2007-8.xls  164.86kB

Tarif zvláštního jízdného v sobě zahrnuje jednak tarif držitelů průkazů ZTP-P, kterému zde věnujeme pozornost, ale obsahuje i tarif jízdného dětí do patnácti let (-15 slovy mínus patnáct) a důchodců, dále pak i žákovské jízdné žáků do 15 let a žáků neboli studentů do 26 let.


Tarif důchodců platí jen pro druhou vozovou třídu a může být dále zlevněn o In-kartu pro seniory. Stejně tak mohou Inkartu vlastnit i děti..


Do tarifu průkazů ZTP-P se zahrnují též rodiče dojíždějící za dětmi do ústavů. Také tento tarif může být zlevněn tím, že držitel je také majitelem In-karty


Nad stodvacátý kilometr se cena vypočítává podle koeficientu - u průkazu ZTP-P za každý kilometr 0,30 Kč. Vypočítaná cena se zaokrouhluje nahoru na celé koruny.


Přinášíme Vám zpracovanou tabulku v Excelu (xls - formát Excel2003 nebo nižší, lze otevřít i v Exelu2007), kde první sloupeček tvoří Tarifní kilometry, druhý sloupeček základní jízdné na průkazku ZTP-P, třetí sloupeček ZTP-P s Inkartou a čtvrtý sloupeček zpáteční ZTP-P. Do tabulky byly doplněny výpočty tarifních kilometrů nad 120 kilometrů až po vzdálenost 1100 kilometrů a příslušně zaokrouhleny.

05.05.2008 12:58:16
Miloš Šmíd

Myslíte si, že tyto stránky mohou být užitečné?

Ano (4306 | 34%)
Ne (4210 | 33%)
Stránky průběžně tvoří Miloš Šmíd milosmid zavináč volny.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one